view_headline
keyboard_arrow_left
TR keyboard_arrow_down
TR / Türkçe check
EN / Englishcheck
AR / Arabi check
phone_in_talk
444 77 94
0532 428 48 35
Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası
Ceyhun Rent a Car'a  iletilen kişisel bilgilerin kullanılması, Gizlilik Politikası bölümünde düzenlenen koşullar ile mümkün olmaktadır.

Gizlilik Prosedürü
Kişisel bilgiler başlığı altında Ceyhun Rent a Car'ın  yükümlülükleri ve ilkeleri hakkında bilgi verilmektedir. Ceyhun Rent a Car olarak ilgili kuralların tarafımızca tümü ile eksiksiz bir şekilde yerine getirileceğini teyit etmekteyiz. Böylelikle aşağıda belirtilen kişisel bilgi toplama ilkelerine bağlı olarak tüm gayretimizi tarafımızca toplanmış olan her türlü bilgiyi ekibimizce alınan sıkı güvenlik ve gizlilik önlemleri ile saklama hususunda özen göstermekteyiz Kişisel bilgi toplama ve kullanımını en aza indirgeyerek, toplanan kişisel bilgileri sadece işlemlerin gerçekleşebilmesi için gerekli olan süre kadar tutmakta, öte yandan size en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Kişisel Bilgi Toplama Prosedürü
Web sitemizi kullanarak site aracılığı ile edinilebilen kişisel bilgilerinizin Ceyhun Rent a Car tarafından toplanması ve kullanılmasını kabul etmiş olmaktasınız.

Ad, soyad, adres, firma adı, e-mail adresi, telefon, faks vb. gibi bilgileri içeren ancak bunlarla sınırlı olmayıp, istemiş olduğunuz ürün ya da hizmetimize göre değişebilen birtakım kişisel bilgilerinizi vermeniz zorunludur.

Bize işlemlerinizi sürdürebilmemiz için gerekli olan bilgiyi sağlayamamanız durumu, size vermemiz beklenen hizmeti yerine getiremememize neden olabilir.
İnternet sitemiz üzerinden kredi kartı gibi güvenlik gerektiren bilgileri girdiğinizde SSL teknolojisi olarak adlandırılan şifreleme tekniğini kullanıyoruz ve sertifikalarımızı sürekli güncel tutuyoruz 

Bilgileriniz ancak belirtilmekte olan amaçlarla kullanılabilir:r.